Küpsised

Meie veebisaidi kasutamise hõlbustamiseks kasutame küpsiseid. Küpsised on väikesed andmeüksused, mis on vajalikud meie veebisaidi kasutamiseks ja mis brauseri kaudu ajutiselt Teie arvuti kõvakettale salvestatakse. Küpsised ei sisalda Teie kohta isiklikku teavet ja neid ei saa kasutada konkreetse kasutaja tuvastamiseks. Küpsis sisaldab sageli ainulaadset identifikaatorit, milleks on Teie seadmesse salvestatav anonüümne (juhuslikult loodud) number. Mõned neist aeguvad veebisessiooni lõpus, teised püsivad Teie arvutis kauem.

Küpsiste tüübid

Esimese osapoole küpsised

Esimese osapoole küpsised paigaldab veebileht, mida külastate, ja neid saab lugeda ainult selle veebilehe kaudu.

Kolmanda osapoole küpsised

Kolmanda osapoole küpsised paigaldavad teised organisatsioonid, keda me erinevate teenuste jaoks kasutame. Näiteks kasutame väliseid analüüsiteenuseid ja nende pakkujad paigaldavad meie nimel küpsised, et saada teada, mis on populaarne ja mis mitte. Teie külastatav veebileht võib sisaldada ka näiteks YouTube'i sisestatud sisu ja sellised saidid võivad paigaldada oma küpsised.

Miks peaksin küpsiseid lubama?

Küpsistes sisalduvat teavet kasutatakse teenuste parandamiseks, näiteks:

  • võimaldamaks teenusel Teie seadet ära tunda, et Te ei peaks ühe tegevuse käigus (nt veebivormi või -uuringu täitmise ajal) sama teavet mitu korda esitama;
  • toetamaks toodete otsimist;
  • võimaldamaks videomängija korrektset toimimist;
  • mõõtmaks, kui palju inimesi teenuseid kasutab, et muuta nende kasutamine hõlpsamaks ja tagada piisav kiirus; analüüsimaks anonüümseid andmeid, et mõistaksime paremini inimeste suhtlemist meie veebiteenuste erinevate aspektidega ja saaksime neid paremaks muuta.

Mis juhtub, kui ma ei nõustu?

Kui otsustate küpsised blokeerida, ei pruugi kõik selle veebisaidi funktsioonid korralikult toimida. See piirab, mida meie saidil teha saate, näiteks:

  • toodete otsimist,
  • käsitööprojektide otsimist,
  • videote vaatamist,
  • meie veebilehe fänniks hakkamist ja jagamist sotsiaalmeedias.

Sellel veebisaidil kasutatavad küpsised:

Võite külastada ka lehekülge www.aboutcookies.org, kus on põhjalikum informatsioon selle kohta, kuidas seadistada erinevaid brausereid ja erinevaid küpsised.
 
Olge teadlik, et küpsiste keelamine võib mõjutada meie veebilehe funktsionaalsust.

Kolmandal osapooltel meie veebisaidi kaudu andmekogumise keelamise kohta leiate lisateavet vastavate osapoolte veebilehtedelt.

Selle saidi paigaldatud küpsiste lubamise ja keelamise muutmiseks kasutage allolevat nuppu.

Küpsisepoliitika küpsis jääb alles, sest seda on vaja Teie valiku meelespidamiseks.